Voor wie
De basiscursus is in eerste instantie bedoeld voor nieuw aangemelde vrijwilligers bij LEVgroep . De cursus is interessant voor zowel ervaren als onervaren vrijwilligers. Daarnaast kunnen vrijwilligers aanschuiven die reeds werken als vrijwilliger bij LEVgroep maar die nog niet eerder in de gelegenheid waren. Zij kunnen daarmee in de bijeenkomsten al een aanvulling geven door vanuit de praktijk een inbreng te hebben of vragen te stellen.
Doel
In de praktijk worden vrijwilligers met een groot aantal verschillende situaties geconfronteerd, situaties die een beroep doen op wat mensen praktisch en theoretisch in huis hebben. Om dat te bereiken wordt vrijwilligers een basiscursus aangeboden, zodat zij met de nodige bagage ingezet kunnen worden.
Inhoud
In de praktijk worden vrijwilligers met een groot aantal verschillende situaties geconfronteerd, situaties die een beroep doen op wat mensen praktisch en theoretisch in huis hebben. Om dat te bereiken wordt vrijwilligers een basiscursus aangeboden, zodat mensen met de nodige bagage ingezet kunnen worden. De training bestaat uit 2 bijeenkomsten. In elke bijeenkomst wordt één module behandeld.
Module 1: Signalering
Module 2: Afstand en nabijheid
Trainers
Dyana Hoedemaker || dyana.hoedemaker@levgroep.nl || 0614829777
Marieke Schoenmakers || marieke.schoenmakers@levgroep.nl || 0610853842
Aanmelden
Schrijf je via onderstaand formulier
2 april 2026 (laatste)